orzeldesign.plO nas ✒Opinie ❤Kontakt ☎

Projektowanie wnętrzW ofercie:

Żaluzje

Zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze wiele zyska z dobrze dobraną żaluzją - oferujemy dziesiątki wzorów i kolorów do wyboru. Usługa salonów Orzeł jest kompleksowa - od pomiaru po czysty i szybki montaż.

Co proponujemy?

  • żaluzje poziome i żaluzje pionowe
  • żaluzje z lamelami ze szlachetnego drewna
  • żaluzje aluminiowe i z aluminium perforowanego
  • najwyższej jakości lamele i mechanizmy
  • ekskluzywne żaluzje typu Shutters
  • wiele wzorów i kolorów do wyboru.
 

Przykładowa instalacja żaluzji firmy Orzeł

Żaluzje nie tylko pozwalają regulować dostęp światła. Dzięki wyjątkowej jakości materiałom stanowią naturalne dopełnienie wystroju wnętrza i jak żadna inna osłona okna, tworzą nastrój dzięki świetlnym akcentom. Pełnią więc rolę dekoracyjną, osłaniają przed słońcem, zapewniają prywatność i chronią pomieszczenie przed nagrzewaniem. Bogata kolorystyka lameli i duży wybór mechanizmów wysokiej jakości w naszej ofercie sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Opinia Klientów o żaluzjach z salonu Orzeł

 
★★★★★ 2012-02-13

Zdecydowanie polecamy usługi firmy ORZEŁ DESIGN w zakresie żaluzji drewnianych i plis. Długo szukaliśmy na rynku firmy, która spełni w 100% nasze oczekiwania co do wyglądu i jakości żaluzji drewnianych i plis. Firma ORZEŁ DESIGN zdecydowanie łączy w sobie innowacyjność rozwiązań z profesjonalnością obsługi klienta. Na pomiar przyjechał do nas sam Właściciel, który okazał się pasjonatem swojej branży. Daliśmy się Panu Darkowi namówić się żaluzje drewniane z kremowymi lamelami w stylu retro i musimy przyznać, że było warto. Czas realizacji zamówienia był być może nieco długi (3 tygodnie), ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Żaluzje i plisy są nie tylko solidnie wykonane i zamontowane, ale przede wszystkim przepiękne! I dodają magii oraz uroku naszemu wnętrzu. Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim niezdecydowanym! Z całą pewnością skorzystamy jeszcze w przyszłości z usług firmy ORZEŁ DESIGN.

Marta i Leszek