orzeldesign.plO nas ✒Opinie ❤Kontakt ☎

Projektowanie wnętrzW ofercie:

Jesteś projektantem wnętrz?

Zapraszamy do współpracy

Czy bywa tak, że projektując musisz iść na kompromis, ponieważ z góry wiesz, że wcielenie w życie Twoich pomysłów natrafi na problemy techniczne? Ile razy klient wymagał "okrojenia" projektu z powodu wygórowanych cen materiałów? Czy zdarzyło Ci się, że Twój świetny projekt ucierpiał podczas wdrożenia z powodu niefachowego montażu elementów wyposażenia wnętrza?

 

Dlatego zapraszamy Cię do współpracy z nami:

  • Mamy bogate doświadczenie w realizacji wszelkich nietypowych projektów - od dekoracji okien o wymyślnych kształtach poczynając, na drzwiach wedle projektu klienta i z najnowszym osprzętem kończąc.
  • Na bieżąco wprowadzamy do oferty najnowsze kolekcje i śledzimy trendy w dekoracji wnętrz.
  • Stawiamy na materiały najwyższej jakości, nowoczesne rozwiązania techniczne i wysoce funkcjonalne mechanizmy, dbając przy tym o zachowanie korzystnego stosunku jakości do ceny.
  • Zapewniamy pełen wachlarz usług, od pomiaru, poprzez demontaż starego wyposażenia, do montażu nowego - dlatego we współpracy z nami swoim klientom możesz zaproponować kompletną obsługę.
  • Współpraca to korzystna dla obu stron wzajemna promocja i więcej klientów dla Ciebie!

Zadzwoń lub przyjdź do salonu i porozmawiaj o tym, jak wspólnie możemy tworzyć oryginalne, piękne i funkcjonalne wnętrza.

Projektowanie wnętrz - współpraca