orzeldesign.plO nas ✒Opinie ❤Kontakt ☎

Projektowanie wnętrzW ofercie:

Opinie klientów o salonach Orzeł

Mam nietypowe okno i w większości firm proponowano mi tylko żaluzje (których nie lubię) albo żebym sobie wykuła dziurę we wnęce okiennej (!), by mieściła się kaseta rolety, a o karniszu mogę zapomnieć. U Orła zostałam mile zaskoczona, bo dobrano mi rozwiązanie odpowiednie do okna (plisy), a i karnisz, jak się okazało, się zmieścił. Polecam, widać, że wiedzą, co robią (a plisy wyglądają super).mirabelka (via Google Places)
Byłem w szoku, bo sam szef tej firmy przyjechał do nas, by wymierzyć okno na tylko na jedną roletę - nie mieliśmy za bardzo kasy. Spotkanie skończyło się na wymierzeniu wszystkich okien oraz dodatkowo drzwi garderoby i desek podłogowych w małym pokoju z listwami. Był przygotowany na wszystkie alternatywy - w samochodzie miał mnóstwo wzorników. Zaproponował nam takie ceny przy dobrej jakości, że markety mogą się schować. Bardzo szybko zamontowali wszystkie gadżety - całe zamówienie do montażu zamknęło się w 2 tygodnie. SMG, luty 2011 (via trojmiasto.pl)
To są prawdziwi fachowcy w pełnym tego słowa rozumieniu, od porady do zamontowania u klienta. Bardzo szeroka gama materiałów w kolorystyce i ich rodzaju. Bardzo, bardzo polecam wszystkim, którzy chcą dobrze przesłaniać swoje okna.LG, grudzień 2010 (via trojmasto.pl)